Meer informatie peuterspeelzalen Achtkarspelen

Peuterspeelzaal-H

In de gemeente Achtkarspelen zijn per 1 januari 2015 de peuterspeelzalen omgevormd tot peuteropvang onder de Wet Kinderopvang. Wettelijk gezien heten ze voortaan peuteropvang, maar de “geest” van de speelzaal verandert niet!

Augustinusga: it Hummelhoekje

Adres: W.B. van der Kooiweg 4a, 9284 TJ Augustinusga. Voor contact met de leidsters: 0512-351783. Email: hummelhoekje@outlook.com

Peuteropvang It Hummelhoekje heeft twee groepen:

Groep B maandagochtend / woensdagochtend Bonnie Dalstra/Gerrie Damstra
Groep C dinsdagochtend / donderdagochtend Bonnie Dalstra/Gerrie Damstra

Openingstijden:   Ochtend van 08:30 tot 11:30 uur

Buitenpost: de Krobbekûle

Adres: Schoolstraat 16a, 9285 ND Buitenpost. Voor contact met de leidsters: 06-27180098. Email: dekrobbekule@outlook.com

Peuteropvang De Krobbekûle heeft vier groepen:

Groep Lokaal Dagdelen Leidster
Groep 1 1 maandagochtend /woensdagochtend Denise de Vries/ Rennie v.d. Hoek- v.d.Meulen
Groep 2 1 dinsdagochtend / donderdagochtend Denise de Vries/ Rennie v.d. Hoek- v.d.Meulen
Groep 3 2 dinsdagochtend / donderdagochtend Stien Posthumus/Ymkje Hoekstra
Groep 4 2 woensdagochtend / vrijdagochtend Stien Posthumus/Ymkje Hoekstra

Openingstijden:   van 08:.30 tot 11:30 uur

Drogeham: de Hamsterkes

Adres: Dykswâl 23, 9289 HW Drogeham. Voor contact met de leidsters: 06-13796049. Email: hamsterkes@outlook.com

Peuteropvang De Hamsterkes heeft twee groepen:

Groep Dagdelen Leidster
Groep 1: Maandagmiddag/ donderdagochtend Aukje Bosgraaf/ Ellen Helder
Groep 2: Dinsdagmiddag/vrijdagochtend Aukje Bosgraaf/Gezina van der Veen

Openingstijden:   Ochtend van 08:15 tot 11.45 uur

Middag van 12:45 tot 15:15 uur

Gerkesklooster: Dol-fijn 

Adres: Voorhof 2, 9873 TK Gerkesklooster. Voor contact met de leidsters: 0512-351038. (Tel.nr. CBS De Claerkamp) Email: dol-fijnpsz@outlook.com

Peuteropvang Dol-fijn heeft drie groepen:

Groep Dagdelen Leidster
Groep A: Maandagochtend/ Woensdagochtend Anneke Kuipers/ Ellen Helder
Groep B: Maandagochtend/ Vrijdagochtend Anneke Kuipers/ Ellen Helder
Groep C: Woensdagochtend/ Vrijdagochtend Anneke Kuipers/ Ellen Helder

Openingstijden:   maandag/vrijdag ochtend van 08:15 tot 11:45 uur

woensdagochtend van 08:.15 tot 12:.00 uur

Harkema: de Wâldpykjes

Adres: Fûgelkamp 10, 9291 MA Harkema. Voor contact met de leidsters: 0512-363900. Email: waldpykjes@outlook.com

Peuteropvang de Wâldpykjes is geopend op:

    ochtend:                               middag:

maandagochtend:  Aukje en Gerdien maandagmiddag:  Aukje en Alie                                              
dinsdagochtend: Gerdien en Aukje
woensdagochtend: Gerdien en Alie  –
donderdagochtend: Gerdien en Aukje donderdagmiddag: Aukje en Alie S.
vrijdagochtend: Alie Koerina

In Harkema kunt  u kiezen van welke dagdelen u gebruik wilt maken van de peuteropvang. U bent dus niet verplicht om zich aan vaste dagdeelcombinaties te houden.

U kunt uw wensen invullen onder ‘overige opmerkingen’ op het inschrijfformulier.

Openingstijden:   van 08:30 tot 11:30 uur en van 12.45 tot 15.45 uur.

Kootstertille : de Bernejister

Adres: Swanneblomstrjitte 11, 9288 AB Kootstertille. Voor contact met de leidsters: 0512-330349. Email: bernejister@outlook.com

Peuteropvang De Bernejister heeft vier groepen:

Groep Dagdelen Leidster
Groep A Dinsdagochtend/donderdagmiddag Sjoukje Hiemstra / Alie Renkema
Groep B Dinsdagmiddag/donderdagochtend Sjoukje Hiemstra / Alie Renkema
Groep C Maandagmiddag/woensdagochtend Trienke Holwerda / Sjoukje Hiemstra
 Groep D  Maandagochtend/woensdagmiddag  Trienke Holwerda

Openingstijden:   Ochtend van 08:15 tot 11:45 uur

Middag van 12:45 tot 15:15 uur

Surhuisterveen: it Krobbehiem

Adres: It Vleckehûs, B.J. Schureweg 14 9231 CE Surhuisterveen. Voor contact met de leidsters: 0512-368568. Email: krobbehiem@outlook.com

Peuteropvang It Krobbehiem heeft zeven groepen:

Naam groep Dagdelen Leidster
 Groep A  maandagochtend/donderdagochtend  Tanja Dorhout / Idske Buruma
Groep B dinsdagochtend/donderdagmiddag José Henstra/ Annet van der Es
Groep C Dinsdagmiddag/vrijdagochtend Tanja Dorhout/ Anneke Gal
Groep D dinsdagmiddag/donderdagochtend José Henstra
Groep E woensdagochtend/vrijdagochtend Annet van der Es/ Bianca Blauw
Groep F maandagmiddag/woensdagochtend Tanja Dorhout/ Anneke Gal
Groep G maandagochtend/woensdagmiddag Bianca Blauw

Openingstijden:   Ochtend van 08:30 tot 11:30 uur

Middag van 12:45 tot 15:45 uur

Twijzel: Date’s plakje

Adres: Simke Kloostermanstr. 5, 9286 EP Twijzel. Voor contact met de leidsters: 0511-543575.

Email: datesplakje@outlook.com

Peuteropvang Dates Plakje heeft drie groepen:

Naam groep Dagdelen Leidster
Groep A: Maandagochtend/ Woensdagochtend Alie Renkema/Freerkje Dijkstra
Groep B: Maandagochtend/ Vrijdagochtend Alie Renkema/Freerkje Dijkstra
Groep C: Woensdagochtend/ Vrijdagochtend Alie Renkema/Freerkje Dijkstra

Openingstijden:         maandag/vrijdag ochtend van 08:30 tot 11:45 uur

Woensdagochtend van 08:30 tot 12:00 uur

Twijzelerheide: it Boartershûske

Adres: in Doarpshûs de Jister, Bjirkewei 103a, 9287 LA Twijzelerheide. Voor contact met de leidsters: 0511-445888. Email: boartershuske@outlook.com

Peuteropvang It Boartershûske heeft drie groepen:

Naam groep Dagdelen Leidster
Groep A maandagochtend/ donderdagochtend Akke Brouwer / Geeske van Lingen
Groep B dinsdagochtend / vrijdagochtend Akke Brouwer / Geeske van Lingen
 Groep C  maandagmiddag/woensdagochtend  Akke Brouwer

Openingstijden:   Ochtend van 08:30 tot 11:30 uur, middag van 12.45 tot 15.45 uur.

 

Button-contactButton-informatieButton-aanmelden